niedziela, 17 maja 2015

11. "Nie dajesz mi spać" Clayton AliceAutor: Alice Clayton
Tytuł: Nie dajesz mi spać
Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 1)
Data wydania: 24 września 2014
Ilość stron: 400
Wydawnictwo: Pascal


Lekka, przyjemna i zabawna. Naprawdę zabawna. Zaczynasz czytać, a tu już koniec, właśnie tak miałam z ta książką. Czułam niedosyt po jej skończeniu, na szczęście... jest kolejna część, za którą biorę się z przyjemnością. Ale od początku.

Caroline przeprowadza się do nowego mieszkania i wszystko byłoby idealne, gdyby nie... jej sąsiad. Dokładnie.  Podczas każdej nocy Caroline słyszy dziwne odgłosy zza ściany.

- O, tak.
- Łup.
- O, tak.
- Łup.
 
Tak, to sąsiad za ścianą i jego harem, jak to nazwała Caroline jego towarzyszki. Kiedy to po raz kolejny kobietę budzą erotyczne przygody Simona – sąsiada, miarka się przebrała. Nie zważając na strój jaki ma na sobie zapukała do drzwi mężczyzny. I tak to zaczęła się przyjaźń Caroline i Simona, a między nimi aż kipi od tłumionej namiętności.

Pomimo iż lubiłam drugoplanowych bohaterów – Mimi i Sophii przyjaciółek Caroline, czy tez przyjaciół Simona, a także Jillian szefową Caroline – najchętniej czytałam, kiedy sceny składały się tylko z głównych bohaterów. I naprawdę nie miałam ich dosyć. Autorka znakomicie pociągnęła cały ten ich wątek. Chciało się czytać i czytać.

Oczywiście, jakbym mogła zapomnieć o innym domowniku w mieszkaniu bohaterki. Tak, Caroline miała wspaniałego kota – Clive. Uwielbiałam tego kota. Czasami miałam wrażenie, że on więcej rozumie niż inni, serio.

Podsumowując książka ta podobała mi się. Dawno nie czytałam tak przyjemnej i zabawnej książki. Mam nadzieję, że kolejna część „Z Tobą nie nie nudzę” mnie nie zawiedzie. 

Ania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz