czwartek, 26 stycznia 2017

PREMIERY - luty
Czas przed sesją jest okropny, tylko nauka, nauka i nauka. Ciężko z wolnym czasem, ciężko z czytaniem. Od jakiś dwóch tygodni czytam wciąż jedną książkę, bo ciągle coś i coś. Z tego powodu rzadko też tu bywam, ale za tydzień - jak wszystko oczywiście pozaliczam - piękne trzy tygodnie wolnego! ♡ A tymczasem na blogu szybki post o nowych premierach w lutym, po które z chęcią sięgnę, a więc:Mia Sheridan i jej nowa książka "Bez szans". W upadającym górskim miasteczku Kyland i Ten zakochują się w sobie wbrew rozsądkowi i na przekór surowej rzeczywistości.


PREMIERA 01.02.2017


Autorka powieści kryminalnych, Róża Krull, otrzymuje zaproszenie na zjazd pisarzy, odbywający się we dworku pod Krakowem. Już pierwszego dnia jej koleżanka po piórze zostaje otruta.  "Do trzech razy śmierć" to pierwsza część nowej serii komedii kryminalnych, zatytułowanej "Róża Krull na tropie".


PREMIERA 01.02.2017Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia. Agnieszka Lingas-Łoniewska i jej najnowsza książka "Boys from Hell"


PREMIERA 02.02.2017

Lisa De Jong i jej najnowsza powieść "Kiedy pozostaje żal". Czy przebije pierwszą część cyklu Rain? Czy nowi bohaterowie skradną moje serce jak Kate i Asher? Zobaczymy.


PREMIERA 08.02.2017

Jak daleko się posuniesz, by zatrzymać przy sobie ukochane osoby? Mistrzowski thriller, który zaciera granice między ofiarą i oprawcą. Już jakiś czas temu chciałam poznać twórczość tej autorki, mam nadzieję, że mi się to uda, bo ta książka brzmi ciekawie.


PREMIERA 01.02.2017

Tak więc dziś krótko i na temat. Pochwalcie się na co Wy czekacie w lutym? Może przegapiłam jakąś książkę, która by mnie zainteresowała. Pozdrawiam :)

11 komentarzy:

 1. Wybrałam zupełnie inne tytuły na luty, z Twoich propozycji pokusiłabym się jednak na "Śpij spokojnie" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe propozycje :) "Bez szans" właśnie kończę czytać, a nowość Alka Rogozińskiego mam zamiar kupić w dniu premiery. Pozostałe książki zostawiam na inne czasy :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja szczególnie czekam na "Boys from Hell"

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas przed maturą również :'D
  Z wymienionych nie czekam co prawda na żadną pozycję, aczkolwiek słyszałam co nieco o Mii Sheridan i zastanawiam się, czy by nie przeczytać czegoś jej autorstwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Bez szans" oraz "Kiedy pozostaje żal" - czekam na te dwie i kilka innych :D
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. okładka Boys from Hell jest okropna, taka tandetna jak dla mnie. w sumie nie czekam na nic w lutym bo nie znam innych premier, nie mam czasu przez sesję żeby pogrzebać i poszukać :D pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat prawda, okładka Boys from Hell jest słaba, też mi się nie podoba :)

   Usuń
 7. Śpij spokojnie to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o ani jednej z tych pozycji, jak bardzo jest ze mną źle? :D Ratuje mnie tylko to, że przynajmniej słyszałam o autorce "Bez szans" :) A z wymienionych przez Ciebie pozycji najciekawiej brzmi "śpij spokojnie", zastanawiam się, czy nie kupić :D
  Pozdrawiam (i zapraszam, oddaję wszystkie szczere komentarze ^^)
  Czytam, piszę, recenzuję, polecam

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic tu dla siebie nie widzę, ewentualnie nowa książka Mii Sheridan, ale to bardzo duże wątpliwości mam xd

  Pozdrawiam
  To Read Or Not To Read

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdecydowanie Boys from Hell to książka, którą MUSZĘ przeczytać! Jeszcze jej nie dopadłam, ale na pewno przy najbliższej okazji ją dorwę ;) Mam tylko nadzieję, że jest równie dobra jak poprzednie książki autorki i emocji przy czytaniu nie zabraknie :)

  OdpowiedzUsuń